fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Пепелара инокс длабока Pepelara inoks dlaboka Original price was: 180 ден.Current price is: 119 ден.
Сет за манекир со 12 елементи кожна кутија Set za manakir Original price was: 500 ден.Current price is: 339 ден.

Пепелара инокс црна висока Pepelara inoks crna visoka 95мм

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.

Шифра: 706197 Категорија
Сподели:

МАТЕРИЈАЛ од нерѓосувачки челик: Овој пепелник е изработен од полиран нерѓосувачки челик кој се згуснува, отпорен на високи температури, издржлив,  дизајн на дното кој не се лизга, лесен за чистење, мазен и никогаш не ги гребе рацете.
Продлабочете го дизајнот за ветроупорен, дури и кога се користи на отворено или на тераса, не треба да се грижите дали пепелта ќе ја однесе ветрот. Овој сад за пепел ќе ви обезбеди чиста и удобна околина.
МАЗНИ РАБОВИ: Направете од полиран материјал од нерѓосувачки челик, површината и рабовите на пепелникот се многу мазни, не остри, нема да ви ги исечат рацете и цигарите. Цигарата може стабилно да се фиксира во држачот за цигари со U-слотови и да се избегне паѓање.
ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ И ЧИСТЕЊЕ: Продлабочен дизајн со голем капацитет, доволно за складирање на многу фасови од цигари. Површината на пепелникот е многу мазна и лесна за чистење, само ставете го пепелникот во вода и исплакнете го без да рѓосува.
ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА: Овој ветроупорен пепелник со елегантен и едноставен дизајн, естетски и функционален, совршено одело за домови, тераси, канцеларија, барови, кафулиња, хотели, ресторани итн. .
_
Ветроупорен дизајн, не грижете се дека пепелта ќе се издува кога го користите на отворено или во двор.
Дното е дизајн што не се лизга, не грижете се за паѓање на пепелникот.
Боја: Сребрена/црна
Материјал: нерѓосувачки челик
Големина: 9,5 * 10 * 5,5cm
Содржина на пакувањето:
1 * Пепелник
Совети: Кога се користи на отворено, додавањето малку вода во пепелникот може ефективно да спречи ветерот да ја однесе пепелта.
Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.
Забелешка: Сликањето со светлина и различните прикази може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската.

 

Избери Боја

Инокс, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пепелара инокс црна висока Pepelara inoks crna visoka 95мм

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД