fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Пепелник пластика

50 ден

Продадено!

SKU: 14451 Категорија Ознака:
Сподели:

Пепелник од црн автомобил 11 см Чувајте ги искористените отпушоци од цигарите со овој пепелнике

Одговара во сите држачи за чаши во кола.

Висококвалитетна пластика против оган

Лесно за отстранување и чистење

Охрабрува безбедно отстранување цигари и спречува пожари

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пепелник пластика

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД