fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Пикник ќебе со алуминиумска подлога/piknik kebe so aluminiumska podloga

340 ден

Продадено!

Сподели:

Карактеристики:
– Уникатно, водоотпорно, супер отпорно на влага.
– Единствена топла композитна велур ткаенина во комбинација со сунѓер и тројна алуминиумска фолија, така што целата подлога е мазна и густа…
– Едностран дизајн на кадифе, средниот слој на сунѓер е со дебелина од 2 мм, мек и удобен, може лесно да се исчисти и одржува.
– Пикник-подлога на задниот дел од водоотпорен алуминиумски материјал.
– Аргономски изајн на рачката, лесен за носење.
– Високо квалитетно фиксно, удобно и практично.
– Може да се користи како подлога за спиење, перница, подлога за јога и така натаму.
– Погоден за градина, плажа, кампување, излети и сл.

Спецификации:
– Материјал: едностран кашмир, 80% полиестер и 20% – памук, сунѓер од 2 мм, алуминиумска фолија
– Боја: Сина лента, црвена лента, син паун, сина решетка, црна + Starвезда, цветна
– Тежина: 926гр

– Димензии: 150см х 200см

Висок квалитет
Нема да добие топчиња од ткаенината или пак бојата да исчезне со текот на времето, бидејќи е изработено од квалитетна ткаенина.
База PEVE
Ткаенината што може да дише е безбедна за тревниците додека ве заштитува од нечистотија, прашина, песок…
Лесно се чисти
Неговото чистење е едноставно како прскањето вода на тепих со употреба на градинарско црево…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пикник ќебе со алуминиумска подлога/piknik kebe so aluminiumska podloga

340 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД