fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Прскалка под висок притисок /prskalka pod visok pritisok

880 ден

Продадено!

Сподели:
✅Доволно е само да ја приклучите на вашето црево и ќе добиете совршен алат за чистење под висок притисок.
✅Без проблем можете да го користите за миење на вашиот автомобил, терасата, тендата, како и вашите столчиња и дворот..
✅Лесен е за употреба, а добивате и додаток четка која не ги оштетува површините

Пиштол за прскање со висок притисок на зумирање на вода е иновативен уред што може да ја претвори вашаето обично црево во пумпа за вода под висок притисок што може да се користи за чистење и наводнување во градината.

Уредот се состои од млазница и пумпа за висок притисок што може да се закачи на цевката за црево и ќе добиете проток на вода под висок притисок што е совршен за чистење на автомобилски гуми или кој било друг уред што има густ талог на нечистотија и кал.

Ова е неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршена алатка за чистење под висок притисок.

Едноставно поврзете го со стандардно црево за градина и прилагодете ја млазницата за многу лесно миење на вашиот автомобил, тераса, тенди, столови, па дури и брод. Отстранете ја нечистотијата од прозорците, базенот, тротоарот или фасадата на вашата куќа со Вода зум.

Карактеристики – -Брз и лесен за употреба, -Лесно се поврзува со кое било црево за вода, -2 млазници: спреј за млазници и вентилатори, -Изработен од алуминиум. пластика и месинг: врвен квалитет на материјали кои обезбедуваат долготрајни резултати со високи перформанси.

Во кутијата Комплетот вклучува: -Вода на зумирање-Млазница за млазници-Млазница за вентилатори -Доделка за сапуница -Адаптер за црево.

Зумот на водата е резултат на технологијата за компресија на вода што ја компресира течената вода и ви дава моќен проток на вода што ви олеснува да го исчистите големиот нанос на нечистотии.

Брз и лесен за употреба. Лесно се поврзува со секое црево за вода. Направено е од алуминиум, пластика и месинг што го прави подолго.

Измивање од лисјата и тревата од патеката. Чистење на плочникот со плочки без употреба на скали. Чистење чадори за патио, столови и базени.

Да се ​​ослободиме од остатоци и мувла од sидови, прозорци, итн. Наводнување на растенијата со специјална вентилаторска млазница

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Прскалка под висок притисок /prskalka pod visok pritisok

880 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД