Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пластичен шприц за декорација на торти и колачи./spric za dekoracija

180 ден

Категорија Ознаки: , ,
Сподели:

Сетот се состои од еден шприц и 5 други додатоци за обликување.
Пластиката од која е изработен сетот се одликува со голема издржливост.
Шифра-471367

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пластичен шприц за декорација на торти и колачи./spric za dekoracija

180 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД