fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ограда трева со жичена платформа 3*1м Ograda treva so platforma Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.849 ден.
Чаршаф ранер 180*35см шлајфер за маса slafer raner carsaf Original price was: 450 ден.Current price is: 329 ден.

Подна трева гумирана 1*5м ролна Podna treva

Original price was: 5.600 ден.Current price is: 2.800 ден.

Напомена:Цената е за  5м2.

Шифра: 000178045 Категории ,
Сподели:
  • Тепих од вештачка трева од 25 мм 
  • Тепихот од вештачка трева е одличен за двор, простор за кучиња за домашни миленичиња, градинка, покрив, балкон, базен, декорација, приказ на маса, покривка за врата и многу повеќе.
  • Вештачката трева обезбедува супериорно решение за подови за различни примени. Совршен за сите внатрешни и надворешни проекти.
  • Отпорен на атмосферски влијанија за да ги издржи елементите, Без одржување, средување или одржување, така што нема проблеми и не бара вода освен ако ја користите како извор за чистење.
  • Вештачката трева изгледа прекрасно и ја надополнува секоја глетка, таа е доволно силна за да ги издржи временските услови и може да се користи на многу начини за да одговара на сите видови области.
  • Совршен за сите внатрешни и надворешни проекти

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подна трева гумирана 1*5м ролна Podna treva

Original price was: 5.600 ден.Current price is: 2.800 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД