fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Под дајкин плочки 30*30см Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.

Подна трева склоплива сп платформа 30*30см

Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.

Шифра: 011839 Категории , ,
Сподели:
  •  Потребни се само неколку парчиња трева за да се имитира природната трева, таа изгледа исто како вистинска. Тревниците се поврзуваат едни со други со едноставни, но цврсти копчиња, лесно се склопуваат и лесно се расклопуваат и складираат. Не е потребно секојдневно кроење, а тоа е практично и издржливо
  • Тревната трева користи висококвалитетна, здрава и издржлива синтетичка пластика, која е без мирис, антиултравиолетова и не е лесно да се расипе.
  • Нема да изгори во синџир по контакт со извор на пожар, спречувајќи ја можноста за пожар. мека текстура, директен контакт со кожата е исто така многу удобно
  • Дното е дизајнирано со отвори за одводнување за лесно плакнење и брзо сушење без да остава мирис, а влошките за мочање можете да ги ставите под тревникот за кучињата да ги користат. Кучињата и мачките ќе сакаат да престојуваат на трева, дојдете и поставете игралиште за вашите миленици!
  • Ниски трошоци за одржување, само години уживање со семејството, пријателите и домашните миленици и тие не би морале да се грижат дали тревата ќе се истенчи или изумре за време на топло или студено време.
  •  Плочка за трева Испреплетените подни плочки имаат стил на монтирање на кука, така што кога се поставени, тие се крути и нема да се лизгаат без разлика на површината на која ќе ги ставите. Откако ќе се постават, ако сакате да ги преместите вашите плочки, тие може да се отсечат и да се преместат на ваше слободно време
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подна трева склоплива сп платформа 30*30см

Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД