fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Поларно ќебе

300 ден

SKU: 289183 Категорија Ознака:
Сподели:

ПОЛАРНО ЌЕБЕ – За здрав и комфорен сон!

Врвни ќебиња, ситно исткаени кои совршено ќе ве затоплат во зимските денови. Изработени од polar-микрофибер, со димензии 180×130 сантиметри.

Вистинска удобност и добро здравје;

Одржува оптимална телесна температура:

Гарантира свежина во лето и топлина во зима;

Му помага на организмот при настинки, воспалителни процеси, болки;

Лесно за оддржување;
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Поларно ќебе

300 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД