fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Послужавник пластика меламин/posluzavnik melamin plastijka

139 ден199 ден

32*23
35*25
40*28
SKU: Не е достапно Категорија Ознака:
Сподели:

Послужавници меламински во три достапни димензи .

Висококвалитетна меламинска пластика .

Заоблени рабови.

Декор изгравирана дрвена шара.

послузавник

Димензии Не е достапно
димензија

32*23, 35*25, 40*28

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Послужавник пластика меламин/posluzavnik melamin plastijka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД