fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Послужавник пластика меламин/ posluzavnik melamin plastika

139 ден179 ден

38*24
42*30
SKU: Не е достапно Категорија Ознака:
Сподели:

Послужавник меламински пригоден за секое домакинство достапен во две димензи.

Нелизгачка површина гравирана со декор дрво.

послужавник

Димензии Не е достапно
димензија

100x150cm, 100x180cm, 110x150cm, 120x120cm, 120x150cm, 120x180cm, 120x200cm, 120x220cm, 130x150cm, 14m, 150x150cm, 150x180cm, 150x200cm, 150x220cm, 15x15cm, 16.5 x 17cm, 17x17cm, 180x220cm, 18m, 20x20cm, 23 x 23cm, 23x23cm, 24cm, 24m, 25x25cm, 2×0.6m, 2x100cm, 2x1m, 2x2m, 2x60cm, 30cm, 30x30cm, 35x19x29cm, 38*24, 3x3m, 40x30cm, 40x40cm, 40x50cm, 42*30, 43x32cm, 45x65cm, 50x16x21cm, 50x70cm, 50x80cm, 60x120cm, 60x180cm, 60x220cm, 60x90cm, 61x170x0.5cm, 61x183x1.5cm, 65cm, 65x42cm, 85cm, 90x120cm, 90x220cm, F120cm, F15cm, F19cm, F20cm, F22.5cm, F22cm, F24cm, F25.5cm, F26.5cm, F60cm, F77cm, F90cm, Ø 13cm, Ø 14cm, Ø 16cm, Ø 19cm, Ø 21cm, Ø 24cm, Ø 50cm, Ø 60cm, ф11*11см, ф12,5*12см, ф14*13см, Ф20, ф20*10cm, ф21*24см, Ф25, ф25*12cm, Ф25cm, ф28, Ф30, ф30*14cm, Ф30cm, Ф35cm, ф40, Ф45cm, Ф60cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Послужавник пластика меламин/ posluzavnik melamin plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД