fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса за лаптоп за учење и читање со преклопливи нелизгачки нозе masa za laptop ucenje citanje

Original price was: 900 ден.Current price is: 620 ден.

Шифра: 6-50-151-0012 Категории , ,
Сподели:

Добијте ја вашата преносна маса сега која има неколку функции, како што се: тетратка, студии, храна и сл.

Овој производ ќе ви го олесни животот и може да се користи во кревет, софа, автомобил и многу други места.

Ако работите од домашна канцеларија, го најдовте вашиот работен партнер бидејќи оваа масичка многу ќе ви го олесни животот. Направен од  дрво со висока отпорност и во вистинска мерка овој артикл беше она што недостасуваше во вашиот дом или работа.

Технички податоци:

Материјал: МДФ дрво.
Поддршка за: чаша, таблет, пенкало.
Преклопливи прачки.
Димензии: 60 cm x 40 cm x 25 cm ( Ш x Д x В )

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса за лаптоп за учење и читање со преклопливи нелизгачки нозе masa za laptop ucenje citanje

Original price was: 900 ден.Current price is: 620 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД