Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сталажа за обувки 90*50*34 пластична ратан 570110

550 ден

Продадено!

SKU: 570110 Категории ,
Сподели:

Уникатен производ за одлична организација на вашите обувки!

Компактен за секоја просторија.

Сега конечно можете да ги подредите чевлите за постојано да ви се на дофат!

Димензии 34 × 50 × 90 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа за обувки 90*50*34 пластична ратан 570110

550 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД