Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа ќоше метал пластифициран 26*26*12см 102944 /Stalza WC kos metal plastificirano

240 ден

бела
црна
Сподели:

Аголна полица, Аголна wallидна заграда лесно отстранлива во бањата, кујната, спалната соба за козметика и зачини.
🌸 Цврст дизајн, удобен, заштедувајќи простор во бањата или кујна
🌸 Лесно се инсталира со лепење директно на ѕидот без дупчење дупки.
Прво одводнување, држи повеќе предмети за бања со должина до 26 см секоја страна
🌸 Производот е изработен од високо квалитетно нер’ѓосувачко железо; еколошки.
🌸 Дизајнирани мазни рабови;
🌸 Цел на употреба: виси на аголот од бањата за да чувате шампон или други предмети за бања или кујна
🌸 Дното има дренажна дупка за да се исцеди и да се исуши.

🌸 Производот е изработен од високо квалитетно нер’ѓосувачко железо; еколошки.
🌸 Дизајнирани мазни рабови;
🌸 Цел на употреба: виси на аголот од бањата за да чувате шампон или други предмети за бања
🌸 Дното има дренажна дупка за да се исцеди и да се исуши.

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
stalaza

Сталажа ќоше метал пластифициран 26*26*12см 102944 /Stalza WC kos metal plastificirano

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД