Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Преносен фрижидер за плажа 32Л/prenosen frizider za plaza 32L

1.500 ден

Продадено!

SKU: 903204 Категории , Ознака:
Сподели:

Всококвалитетна пластика која држи ладно долго време воедно дизајнирани да достигнат најдобар простор за полнење.
Направени се со полипропилен и имаат изолација од експандиран полистирен, погодни се за контакт со храна.

Поради неговата практичност погоден е за викенд прошетки, кампинг, риболов, плажа, пикник за во кола и сл.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Преносен фрижидер за плажа 32Л/prenosen frizider za plaza 32L

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД