Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Преса за компир/presa za kompir

300 ден

Материјал-не’рѓосувачки челик

-Лесно за ракување: Само ставете ја храната во контејнерот и притиснете ја
-Ергономска рачка дизајнирана да го намали стресот
-Лесно за чистење: Само ставете го во машина за миење садови, или измијте го со вода, а потоа исушете

SKU: 729622 Категорија
Сподели:
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Преса за компир/presa za kompir

300 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД