fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Преса за плескавица тефлонска/Presa za pleskavici teflonska

349 ден

Материјал-метал

SKU: 105522 Категории ,
Сподели:
 • Сè уште одете надвор за оние стереотипни хамбургери кои можеби содржат некаков додаток и конзерванс? Зошто целосно да не ги контролирате состојките и да не создадете свои хамбургери?Сега со пресата за плескавици E-PRANCE , можете да имате поздрави и посвежи домашни хамбургери со додавање на вашите омилени билки и зачини. Создавајте свои вкусови значи дека можете да го задоволите сечиј вкус.

  Тоа е исто така одличен начин да го вклучите целото семејство во готвењето и ќе откриете дека плескавицата што сте ја направиле од почеток до крај има многу подобар вкус!

  Време е да додадете неколку мали, но корисни гаџети во вашата кујна и оваа преса за плескавици е најдобриот избор. Секогаш ви помага да направите вкусни, крупни хамбургери со професионален изглед!

  Карактеристики:

  Цврсти и разноврсни, безбедни и хигиенски, правете хамбургери со еднаква големина и форма.

  Избегнувајте неред и гужва за време на правење слатки, безбедни во машина за миење садови.

  Спецификации:

  Материјали: Алуминиумска легура и пластична

  нето тежина: 253 g

  бруто тежина: 320 g

  големина на пакувањето: 135 x 120 x 43 mm

  Забелешка: Ве молиме измијте ја пресата пред употреба. Децата треба да го користат под водство на возрасни.

  Список на пакети: 1 x преса за плескавица, 1 x рачка, 1 x PP пластична кеса.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Преса за плескавица тефлонска/Presa za pleskavici teflonska

349 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД