fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Работна маса со прилагодлива висина

1.120 ден

Продадено!

SKU: 8400047 Категорија Ознака:
Сподели:

Оваа прилагодлива маса е совршен мебел и за возрасни и за деца да го користат на сите видови места, како што се спалната соба, канцеларија, дневна соба,детска итн…

Конструкција со врвен квалитет, која не е токсична . Удобно е да се допира и потпира на неа бидејки е многу мазна, исто така лесно се чисти.

Дизајнот со 4 тркала му овозможува лесно движење и ротирање,но има и кочница на секое тркало која нема да дозволи да се подмести за време на употреба.

Исто така доколку масата не ја користете на различни места и не ги употребувате тркалцата, ја имате и можноста лесно да ги извадете и масате повторно ќе биде стабилна.

Многу практичен производ бидејки ви овозможува да ја прилагодите неговата висината од 66см до  85см” по потреба.Така што вашиот грб нема да биде извиткан.

Покрај тоа, работната маса е многу лесна за составување.  Премиум челичните рамки даваат посилна и поцврста структура.

Не мора да се грижите дека лесно ќе се скрши.

Работната маса за лаптоп, покрај нејзината прилагодлива висина, располага со елегантен и модерен дизајн.

Достапни бои:бела,црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Работна маса со прилагодлива висина

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД