Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сецко рачен процесор за храна 900мл 730383/secko racen

340 ден

SKU: 730383 Категорија
Сподели:

900ML рачен процесор за храна

Карактеристики:
Моќен рачен сецко за билки / зеленчук / храна.
Подгответе сосови, пире, овошен путер, па дури и храна за бебиња дома со овој производ.
5 остри сечила, идеални за сечење разновиден зеленчук како кромид, лук, босилек…
Лесен за ракување и без напор.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Привремен

Сецко рачен процесор за храна 900мл 730383/secko racen

340 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД