fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ренде/QLUX/rende

140 ден

SKU: 16682 Категории , Ознака:
Сподели:

Детали за продуктот
Двострано ренде. Луксузно пластично ренде создава фина или груба рендана храна за да ги задоволи сите ваши потреби. Челичните ножеви може да се одделат или да се користат заедно за да се рендаат зеленчук, тврди сирења, зачини како лук и ѓумбир или чоколадни струготини. Рачката што лесно се фаќа е удобна и ви дава подобра контрола. Безбедно за миење садови за лесно и удобно чистење.

Димензии на производот: 11×7,5×21,5 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ренде/QLUX/rende

140 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД