fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Ролетна Полиестер 150см х 180см водоотпорна 741856

1.480 ден

Продадено!

SKU: 741856 Категории , Ознака:
Сподели:

Материјал: полиестер;

Боја: бела;

Транспарентност: Полу затемнување;

Димензии: 150см х 180см)
Елегантен изглед со максимална контрола на светлината и подобра приватност.
Најдобри за климатизирани простории. Ги намалуваат сметките за  електрична енергија, како и го намалува загадувањето и бучавата.
Се инсталираат многу лесно…

Едноставната ролетна доаѓа во нежни бои за да го надополни вашиот внатрешен итериер. Едноставен механизам за повлекување и ослободување кој овозможува целосно прилагодување на висината. Оваа ролетна е лесна за инсталација, овозможувајќи и да одговара на голем број прозорци. Едноставно и суптилно, оваа ролетна е безбедна за вашите  деца и миленичиња.

 

Димензии 150 × 180 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ролетна Полиестер 150см х 180см водоотпорна 741856

1.480 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД