fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Скара електрична Синбо Skara elektricna SINBO Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.349 ден.
Продадено!

Скара електрична 2000вв Skara elektricna

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 849 ден.

Продадено!

Шифра: 157471 Категории ,
Сподели:
  • Електрична Скара – 2000W висока моќност, 1-6 лица можат да прават скара во исто време. Цевка за брзо загревање од типот S. Побрзо и подеднакво загревање, Тешко да се изгори. Прилагодување на температурата во 5 нивоа. Прилагодување на моќноста на оган, брзата скара заштедува повеќе време
  • Здраво готвење – сирење, што се користи за готвење тестенини и зачини. Погоден е и за одржување на топла храна. Горната плоча и приборот имаат нелеплива обвивка, што овозможува здраво готвење без путер или масло.
  • Отстранлив сад за печење – Електричниот сад за печење обезбедува рамномерна топлина и има рамна површина со жлебови што може да се користат за различни опции за готвење. Површината со жлеб ви овозможува да ја печете саканата нијанса на храна и лесно да ја отстраните маснотијата од пржење.
  • Сечењето месо или стек на тенки парчиња и мали парчиња може значително да го скрати времето на скара. Гумениот кабел за напојување може да се свитка без да се грижите за безбедносните проблеми. 
  • ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ – Внатрешниот сад за скара, плочата и екстра-голем сад за маснотии се отстранливи и безбедни за миење садови.
  • Материјал: СС, Метал, Пластика; црна боја; 
  • Тежина: 1,6 кг; Напон: 220V; 
  • Моќност: 2000W;
  •  Големина: 46 x 30 x 8,5 cm; 
  • Вклучено пакување: 1 x Electric BBQ 2000W
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Скара електрична 2000вв Skara elektricna

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 849 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД