Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сад за мамење муви

120 ден

Продадено!

SKU: 161848 Категорија
Сподели:
Пластичен сад со дијаметар од 17см и висина 12см
Лесен и безбеден за употреба
– Во садот се става пиво и шеќер
– Мувите влегуваат и не можат да излезат
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сад за мамење муви

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД