fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сад за полевање на цвеке Вадилка Пластика 12л./Sad za polevanje cveke vadilka 12l

260 ден

SKU: 303180 Категории , ,
Сподели:

Карактеристики:

1. Висококвалитетни материјали: изработени од пластика, мала тежина, лесно за подигање. Мека и издржлива.

2.Уникатен дизајн: уникатен и елегантен дизајн со долго грло.

3. Повеќенаменска: млазницата може да се отстрани со наводнување на коренот на растението. Прскалката може да се инсталира за наводнување на лисјата или поголемите површини на растението.

Спецификации:

Боја: зелена , сина и црвена

Материјал: пластика

Капацитет: 12L

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сад за полевање на цвеке Вадилка Пластика 12л./Sad za polevanje cveke vadilka 12l

260 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД