fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Аурора 22 х22 х 46см со влошка / Saksija AURORA so vloska

839 ден

Димензија : 22*22*h46sm

бела
крем
моха
сива
антрацит
SKU: 408877 Категории , , Ознака:
Сподели:
  • Дајте едноставност и внесете природна убавина во вашиот посебен простор со овој одличен декоративен акцент. Минималистички допир и многу тренди кој му дава модерност на вашиот животен простор.
  • Разноврсна урбана структура идеална за украсување на секој преден влез
  • Вметнете што е вклучено за да го подигнете нивото на растението што го садите во саксии, што ја прави садницата полесна користејќи помалку земја
  • Погоден за внатрешни/надворешни простори
  • Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
  • Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.
  • Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
  • Површини се лесни за одржување.
  • Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

Димензија 22*22*h46см

 

 

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Аурора 22 х22 х 46см со влошка / Saksija AURORA so vloska

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД