fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Coubi ф13*17см 1,6л орхидеја 92188

110 ден

SKU: 092188 Категории , ,
Сподели:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.
Мазните површини се лесни за одржување.

Идеална за орхидеи па и за украсување на ентериерот за прослави.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Coubi ф13*17см 1,6л орхидеја 92188

110 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД