fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Coubi 36*13см 3,8л орхидеја пластика сјајна 92027

219 ден

бела
црна
SKU: 092027 Категории , ,
Сподели:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.
Мазните површини се лесни за одржување.

 

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Coubi 36*13см 3,8л орхидеја пластика сјајна 92027

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД