fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кoj може да го користите на два начина и тоа:

украсете го вашиот ѕид додадете му природен изглед додадете живот на вашиот ѕид.

може да се користат како и обичните црепови.

Прекрасна “МЕТАЛИК’ боја.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија ѕидна – Lala

90 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД