fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Жозефина 20*20см 5л мат пластика со вградена тасна sp1470 /Saksija zozefina plastika

150 ден

бела
бордо
бронзена
ванила
виолетова
дрво
жолта
зелена
златна
златни
кафеава
киви
крем
лила
лимета
моха
плава
портокалова
проѕирна
резеда
розе
светло плава
сива
сребрени
темно плава
теркиз
цигла
црвена
црна
Шарена
SKU: Не е достапно Категории , , , ,
Сподели:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Kaпацитет: 5л

Димензии:20см х 20см

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Жозефина 20*20см 5л мат пластика со вградена тасна sp1470 /Saksija zozefina plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД