fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Самолеплива фолија 61см х 200см орт1003 / Samolepliva folija

160 ден

SKU: 785320 Категории , Ознака:
Сподели:

Самолепливата фолија за мебел е економичен и практичен
начин да го освежите стариот мебел дома.

Исто така е модерен начин за прекривање

на недостатоците на површината.
Самолепливата фолија e наменета за рачно

 

нанесување врз површини на дрво,метал,пластика,стакло.
Освен тоа, таа е водоотпорна, а надворешната површина
се чисти лесно со влажна крпа.
Достапна е во еднобојни,дрвни и камени декори.
Во зависност од површината на која е нанесена,

самолепливата фолија може да се отстрани без никакви оштетувања.

  • Отпорна на масло и водоотпорна: ѕидната налепница е изработена од висококвалитетна алуминиумска фолија и ПВЦ материјал, е масло, прашина и водоотпорна, отпорна на топлина, ефикасно го блокира лепењето на дамките и многу лесно се чисти.
  • Текстура на кора од портокал: оваа кујнска ѕидна налепница со текстилна површина од кора од портокал, која не само што е многу убава, туку и ефикасно го спречува протокот на течна влага и масло, го штити вашиот мебел од корозија и влага.
  • Лесен за употреба: самолеплив и лесен за употреба. Дизајн на самолеплив носач, само излупете и залепете, не е потребен дополнителен лепак, добро се лепи и не се лизга, може да се вади и да нема лепливи остатоци.
  • Бесплатно сечење: Зад тапетот има линии на решетка што ви овозможуваат прецизно сечење. Можете исто така да ја исечете хартијата во која било должина или форма за да го комплетирате вашиот креативен дизајн сам.
  • Повеќенаменски: Оваа тапет е совршена за кујнски кабинети, полици, фиоки за комоди, занаетчиски проекти, масички покрај креветите, полици за книги, врати, гардероби, фрижидери, микробранови печки и други мазни површини.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Самолеплива фолија 61см х 200см орт1003 / Samolepliva folija

160 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД