fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Закачалки Самолепливи 3/1 селиконска 6*6см 726478

70 ден

SKU: 726478 Категории , Ознака:
Сподели:

Во пакување доаѓаат 3 трајни и супер лепливи закачалки со димензија од 6см х 6см.

Силно самолепливо и ротирачки не’рѓосувачки челик од 180 степени може да обезбеди дополнителна цврстина и издржливост на куката.

Секоја леплива кука може да издржи до 4кг, сигурно може да ги држи вашите додатоци цврсто на место, како палто, крпа, клучеви, торби, капи, наметка, чадори, итн.
НЕМА  траги на површината каде е поставена и да ја искарете: Без шајка, дупчење и трага од лепило.

Лепилото на куките е изработено од еколошки материјал PU гел, кој може да се отстрани и да се користи повеќекратно, совршено лепе.

Не грижете се дека овие sидни куки ќе ја уништат вашата површина. Тие можат да се користат постојано по чистење и сушење.
Овие силни куки за лепило можат да одолеат на вода или масло. Лепете ги во тоалетот, во близина на тушот или умивалникот тие сепак ќе работат добро.

Залепете ги овие куки за закачување на ѕидови во кујната, во близина на аспираторот или шпоретот на гас, овие ѕидни куки ќе останат таму цврсто.
Широк опсег при примена: Лепливите куки се погодни за различни видови површини како дрво, плочки, стакло, пластика, не’рѓосувачки челик, па дури и метални површини. Тоа е неопходност за вашиот дом, спална соба, бања, кујна, плакари, канцеларија, студентски дом и сл.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Закачалки Самолепливи 3/1 селиконска 6*6см 726478

70 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД