Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сецко за храна рачен 781016/secko za hrana

160 ден

Сподели:

Карактеристики:
Моќен рачен сецко за билки / зеленчук / храна.
Подгответе сосови, пире, овошен путер, па дури и храна за бебиња дома со овој производ.
2 остри сечила, идеални за сечење разновиден зеленчук како кромид, лук, босилек…
Лесен за ракување и без напор.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сецко за храна рачен 781016/secko za hrana

160 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД