fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Голема површина за седење: 34 x 42 см Може да се користи во повеќе видови на кади.

Направен е од армирани материјали кои не ‘рѓосува.
Помагало за стари лица и физички хендикеп Приманова Седиште во када

Неговата соодветност за безбедност е одобрена од лабораториите на TÜV.

Максимален капацитет за носење: 130 к

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Седиште за во када

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД