fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модли Сет 4/1 форми ѕвезди за колачиња 430098/ modli set za kolaci zvezdi

139 ден

Сподели:

Комплетот за секачи во форма на ѕвезда е изработен од нерѓосувачки челик што ги прави цврсти, така што тие ја задржуваат својата форма, се отпорни на ‘рѓа, безбедна за миење садови и тестирани да бидат безбедни во рерната до 500F степени

Целосно нерѓосувачки челични тапи горни рабови, за да ги заштитите прстите за време на процесот на сечење.

Комплетот за секачи на бисквит нема остри опасни шевови и чист раб на дното за да се сече со леснотија.

Комплет за сечење тесто е широко користен: вклучително сечење колачиња, колачи, тесто, фондан, крофни, зеленчук, англиски мафини, леб, тестенини равиоли.

Користете го за печење, готвење, пржење јајца или правење палачинки

Овој сет се состои од 4 модли во форма на ѕвезда со димензии:

-1х 52мм х 44мм

-1х 67мм х 59мм

-1х 87мм х 68мм

-1х 92мм х 82мм

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли Сет 4/1 форми ѕвезди за колачиња 430098/ modli set za kolaci zvezdi

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД