fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сет прибор за јадење есцајг – Arow

850 ден

Продадено!

Сподели:

Содржи 6 вилушки за маса, 6 вилушки за десерт, 6 лажици за маса, 6 лажички за десерт и 6 лажички чај.

Материјал: нерѓосувачки челик

Arow турски бренд со докажан квалитет и класичен луксузен стил.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет прибор за јадење есцајг – Arow

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД