fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет прибор за јадење есцајг – Espiel Professional

3.200 ден

SKU: 255138 Категории ,
Сподели:

Содржи 6 вилушки за маса, 6 ножеви за маса, 6 лажици за маса, 6 лажички чај и 6 вилушки десерт.

Материјал: нерѓосувачки челик

Додадете нов вкус на вашите јадења и направете ја вашата трпеза модерна и луксузна за вас и вашите гости.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет прибор за јадење есцајг – Espiel Professional

3.200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД