fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за бања set za bajna organizer dozer drzac sapun cetki

350 ден

Сподели:

Пластичем комплет за бања има одличен квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секаков ентериер на бања.
Тие се производи што ќе додадат елеганција на вашите комплети за секојдневна употреба
и ќе ја направат вашата бања да заблеска со нов сјај.
Се состои од 4 дела

+ Дозерот за течен сапун

+ Дозерот за цврст сапун

+ Држач за четки за заби

+Држач за паста

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за бања set za bajna organizer dozer drzac sapun cetki

350 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД