fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шише за тренинг Шејкер 740мл

100 ден

SKU: 082441 Категории , ,
Сподели:

Високо квалитетен шејкер со атрактивен дизајн, и капацитет од 740 мл. Неопходен и многу практичен за подготовка на вкусни шејкови. Шејкерот е покриен со квалитетно капаче кое не ја пропушта течноста за време на мешањето.

Задолжително за време на подготовката на пијалок прво ставете млеко или вода, а потоа правот! Протресете неколку пати и вашиот омилен протеински шејк е подготвен!

Карактеристики на производот:

  • Тенок и модерен дизајн
  • Идеален за сите видови на пијалоци
  • Непропустлив со капаче , нема одвојување и прскање
  • Решетка за разбивање на грутки
  • Мерна скала за лесно дозирање во мл и оz
  • Направен од високо- квалитетни материјали во согласност со сите прописи
  • Без  БПА и други токсични материи
  • Капацитет 740 ml

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шише за тренинг Шејкер 740мл

100 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД