Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шприц за декорација на торти и колачи./ Spric za dekoracija na torta i kolaci

120 ден

SKU: 427852 Категорија Ознаки: , ,
Сподели:

Сетот се состои од еден шприц со вреќа за шлаг и 5 други додатоци.Сетот е од познатиот германски бренд Факемелан.
Шифра-427852

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шприц за декорација на торти и колачи./ Spric za dekoracija na torta i kolaci

120 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД