Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Штипка и цедилка / повеќенаменска / инокс/stipka i cedalka

125 ден

SKU: 429078 Категории , Ознака:
Сподели:

Штипка и цедилка во едно
Идеално за кујнски алат
Олеснете го пржењето
Помалку масло во пржена храна
Единствена иновативна алатка

Штипка и цедилка за пржење од не’рѓосувачки челик
Материјал: нерѓосувачки челик Боја: сребрена

Немасна пржена храна, безбедна за здравјето Големина: 10 x 28 см.

 

Големина: D. Сито: 10 cm D. Стегач: 4 cm Ш: 28 см
Може да се користи за да се исцеди храната
Многу погоден за подигнување на пржена храна
Многу практичном, Издржлив за долгорочна употреба, Ергономски дизајн и пристапна цена

Оваа пржена маша е опремена со филтер за одвод / масло.
Веќе не треба да се мачите да го исцедувате помфритот во друг филтер. Само стиснете, подигнете, исцедете веднаш.
Може да се користи и за подигнување и исцедување на вода од варен зеленчук.
Немасна пржена храна, безбедна за здравјето Големина: 10 x 28 см.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штипка и цедилка / повеќенаменска / инокс/stipka i cedalka

125 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД