Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Штипалка за храна 25см инокс 000230/stipka za hrana

120 ден

SKU: 000230 Категорија
Сподели:

Материјал: Нер’ѓосувачки челик

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штипалка за храна 25см инокс 000230/stipka za hrana

120 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД