fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички Месечина со ѕвезди 1+2,5*0,9м 1879 sijalicki mesecina i zvezdi

579 ден

димензија: 3.5 x 1.5m

боја: топло жолта

внатрешно и надворешно користење

8 функции на светење

можност за наддавање

Сподели:

Месечината ѕвезда LED светла Приврзок Рамазан Мубарак Декорација Рамазан Ислам Муслимански настан за забава Потрошен материјал Декорација за Бајрам

Избери боја

Неонска, Топла, Шарена

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички Месечина со ѕвезди 1+2,5*0,9м 1879 sijalicki mesecina i zvezdi

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД