Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалички новогодишни 1,5*1,5м висулци мирнно нетрепкачки 144лед Sijalicki novogodini mirno netrepkacki

699 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
Боја Ладно бело + топло жолто
Бренд Алион Дом
Внатрешна и надворешна употреба Ентериери, екстериери
Специјални карактеристики Водоотпорен
Тип на извор на светлина LED диоди
Извор на енергија Електрична со кабел струја
Намена Свадба, Божиќ, Ноќта на вештерките
Материјал Бакар
тип на контролер Контрола на копче
Број на извори на светлина 8

LED светлосна завеса 1.5×1.5m. Со 144 LED диоди. Во неонска и топло жолта  боја. Зелен кабел  на жица . Постојано осветлена. Може да се додадат најмногу 4. Доводната линија е +1,6м. Напојувањето е заштитено со IP44 (заштитено од прскање на вода), така што може да се користи и на отворено ако напојувањето може да се заштити од директни водни млазови (под стреата или оградите итн.).

Избери Боја

Неонска, Топла

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни 1,5*1,5м висулци мирнно нетрепкачки 144лед Sijalicki novogodini mirno netrepkacki

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД