fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички новогодишни герланада 18M 240LED 8 програми со продолжеток sijalicki novogodisni 88240

Original price was: 700 ден.Current price is: 499 ден.

Сподели:
СПЕЦИФИКАЦИИ НА СВЕТЛИНА
Број на светилки 240 Боја на кабелот Темно зелена
Препорачана големина на дрвото 3 м Контролер со повеќе дејства? Да
Боја на сијалицата Повеќебојни Извор на енергија струја
Должина на осветлување 18 м Употреба во внатрешна и надворешна употреба? Да
Должина на олово Вграден тајмер? не
Растојание на сијалиците 8 см Конектор за поврзување да

Избери Боја

Неонско Бело, Топло Жолто, Шарено

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни герланада 18M 240LED 8 програми со продолжеток sijalicki novogodisni 88240

Original price was: 700 ден.Current price is: 499 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД