Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалички новогодишни герланда 24М 300лед 8 програми sijalicki novogodisni

639 ден

Сподели:
СПЕЦИФИКАЦИИ НА СВЕТЛИНА
Број на светилки 300 Боја на кабелот Темно зелена
Препорачана големина на дрвото Контролер со повеќе дејства? Да
Боја на сијалицата Повеќебојни Извор на енергија струја
Должина на осветлување 24 м Употреба во внатрешна и надворешна употреба? Да
Должина на олово Вграден тајмер? не
Растојание на сијалиците 8 см Конектор за поврзување да

ИЗБЕРИ БОЈА

БЕЛА НЕОНСКА, ТОПЛО ЖОЛТА, ШАРЕНА

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни герланда 24М 300лед 8 програми sijalicki novogodisni

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД