fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички новогодишни мрежа 3*2м 180лед 8 програми со продолжеток Sijalicki novogodisni mreza

Original price was: 880 ден.Current price is: 879 ден.

Шифра: 881931 Категории , ,
Сподели:

Карактеристики: ЛЕД светлото за жици е широко користено во распоредот на свадбената позадина, зградата, домаќинството, куќите за гости, хотелите, баровите, забавите, трговските центри, излогот, клубовите, концертите, караоке, модните ревии, сала за танцување, сцената и други места. 

Можете да го користите  светилките за да направите благородна луксузна, романтична и топла атмосфера итн.

  • Сепцификација: Тип:LED светилка мрежа
  • Количина:1 сет Боја на ставка:Како што е прикажано LED
  • Должина:3*2м
  • Количина:320LED
  • Боја/8 :Сладно бело/Топло бело
  • Тип приклучок: (220V-240V)
  •  Боја на кабел: силиконски 
  • 8 програмски режими 

   

Избери Боја

Неонско бела, Топло Жолта

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни мрежа 3*2м 180лед 8 програми со продолжеток Sijalicki novogodisni mreza

Original price was: 880 ден.Current price is: 879 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД