Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалички реси завеса новогодишни 750лед 3*2м лукс мирно светло Sijalicki resi zavesa

2.265 ден

Продадено!

Сподели:

Без програма за светење

Константно светење во топло жолта боја

750лед светилки

Димензија 3м ширина 2м висина

Можност за надавање до 4 сета

избери кабел

силиконски / зелен

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички реси завеса новогодишни 750лед 3*2м лукс мирно светло Sijalicki resi zavesa

2.265 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД