Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалички завеса новогодишни 0,6*2м 136лед со продолжеток Sijalicki zavesi novogodisni 881502

519 ден

Сподели:
Боја Ладно бело + топло жолто
Бренд Алион Дом
Внатрешна и надворешна употреба Ентериери, екстериери
Специјални карактеристики Водоотпорен
Тип на извор на светлина LED диоди
Извор на енергија Електрична со кабел струја
Намена Свадба, Божиќ, Ноќта на вештерките
Материјал Бакар
тип на контролер Контрола на копче
Број на извори на светлина 8

Избери боја

Неонско бела, Топло Жолта

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички завеса новогодишни 0,6*2м 136лед со продолжеток Sijalicki zavesi novogodisni 881502

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД