Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалички завесa реси новогодишни 2*2м 180лед 8програми со можност за надавање Sijalicki zavesa resi Npvpgodisni

719 ден

Сподели:
Боја Ладно бело + топло жолто
Бренд MB
Внатрешна и надворешна употреба Ентериери, екстериери
Специјални карактеристики Водоотпорен
Тип на извор на светлина LED диоди
Извор на енергија Електрична со кабел струја
Намена Свадба, Божиќ, Ноќта на вештерките
Материјал Бакар

Избери Боја

Неонско бела, Топло жолта

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички завесa реси новогодишни 2*2м 180лед 8програми со можност за надавање Sijalicki zavesa resi Npvpgodisni

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД