fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Четка појас за грб селиконска 62х11х70см 140ден 850005/cetka pojas za grb

140 ден

SKU: 850005 Категорија Ознака:
Сподели:

Направенa е од силикон здрав и еколошки, без БПА и без штетни материи. Отпорност на висока температура, безбедна и издржлива,

Големина на производот: 62×11см
Рачка, добра цврстина на истегнување. Може да се користи за чистење на рацете на лицето на нозете. Помагала за здрава циркулација при честа употреба
Едноставен додаток за туширање. Силиконски влакна од едната страна, мека и удобна масажа на грбот за да се ексфолира, не ја оштетува кожата; другата страна е со елипсовидна структура за масажа на секој сантиметар од вашата кожа.
Продира во порите за да ја исчисти нечистотијата и освежува. Силиконскиот пилинг за грб не е премногу груб за да ја иритира чувствителната кожа. Погоден е за различни луѓе, деца, стари лица, мажи, жени. За употреба на надворешни делови од вашето тело – раце, нозе, гради, грб. Користете ја со лосион или крем. Чувајте го вашето тело здраво.

Спецификација:
Производ:Материјал: силикон
Големина на производот: (ДxВ) 62x11cm / 70cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Четка појас за грб селиконска 62х11х70см 140ден 850005/cetka pojas za grb

140 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД