Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Силиконска лажичка/Lazica spakla selikon

100 ден

Продадено!

Сподели:
Боја: Розова
Марка: NOGRAX
Тежина на производот: 500 грамаМатеријал: силикон + челик Основни
карактеристики: флексибилен, алатка за печење, ергономски дизајн
Должина: 21cm
Ширина: 4cm
Забелешки:
Поради разликата во светлината и поставките на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.
Дозволете мала разлика во димензиите поради различното рачно мерење.
Пакетот вклучува:
1 x стругалка за крем за торта
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска лажичка/Lazica spakla selikon

100 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД